Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Hof 88
Almelo
Scheldetheater
Terneuzen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Dok6
Panningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Porgy en Bess
Terneuzen
20:15
Theater De Veste
Delft
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Flint
Amersfoort
Werftheater
Utrecht
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater De Tuin
Leusden
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Dialoog
Ermelo
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Ludens
Voorburg
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kukeleku
Horst
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Rietveld Theater
Delft
Het Klooster
Woerden
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Wilminktheater
Enschede
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
013
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
woensdag 25 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 26 oktober 2017
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - De Onzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
vrijdag 27 oktober 2017
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
zaterdag 28 oktober 2017
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Posttheater, Arnhem
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 29 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
maandag 30 oktober 2017
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
dinsdag 31 oktober 2017
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
woensdag 01 november 2017
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Leest, Waalwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 02 november 2017
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen