Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Dok6
Panningen
De Stenge
Heinkenszand
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Porgy en Bess
Terneuzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Chassé Theater
Breda
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Kolk
Assen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Flint
Amersfoort
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
De Dialoog
Ermelo
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kukeleku
Horst
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Scheldetheater
Terneuzen
Rietveld Theater
Delft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Woerden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Maagd
Bergen op Zoom
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 25 oktober 2017
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 26 oktober 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
André Manuel - De Onzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 27 oktober 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Tuin, Leusden
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
zaterdag 28 oktober 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Posttheater, Arnhem
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 29 oktober 2017
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
maandag 30 oktober 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 31 oktober 2017
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
woensdag 01 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
donderdag 02 november 2017
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer