Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Theater De Omval
Diemen
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Capitole
Gent
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
C.C. De Borre
Bierbeek
Het Klooster
Nuenen
Theater De Boerderij
Huizen
Koningshof
Maassluis
Theater de Spiegel
Zwolle
Lux
Nijmegen
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Mythe
Goes
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Koornbeurs
Franeker
Capitole
Gent
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Reggehof
Goor
Perron-3
Rosmalen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
CK Theater
Roermond
In de Brouwerij
Asten
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Schalm
Veldhoven
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Winsinghhof
Roden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Werftheater
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
Prinsenhof
Best
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Figi Theater
Zeist
Capitole
Gent
C.C. Palethe
Overpelt
Podium Vlieland
Vlieland
Theater De Kik
Elst
Nova Kiel
Antwerpen
Spant!
Bussum
Figi Theater
Zeist
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
Theater Achterom
Hilversum
dinsdag 23 oktober 2012
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Podium Het Oude Slot, Heemstede
woensdag 24 oktober 2012
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maaspoort, Venlo
Piepschuim
Meervaart, Amsterdam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Najib Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marco Roelofs
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Ali geeft antwoord
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
donderdag 25 oktober 2012
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Borre, Bierbeek
Thijs Maas - Concert
Het Klooster, Nuenen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Boerderij, Huizen
Schudden - We vieren het maar
Koningshof, Maassluis
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Spiegel, Zwolle
Poolvogel - Poolvogel
Lux, Nijmegen
Op Sterk Water - Alfa
Theater Achterom, Hilversum
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marco Roelofs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Kamagurka - Sprook
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Enge Buren - Reuring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Mythe, Goes
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Speeldoos, Baarn
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Koornbeurs, Franeker
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
vrijdag 26 oktober 2012
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs Maas - Concert
Theater Aan de Slinger, Houten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
SplotsZ, Roelofarendsveen
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Schudden - We vieren het maar
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Poolvogel - Poolvogel
De Reggehof, Goor
Pieter Derks - Van nature
Perron-3, Rosmalen
Op Sterk Water - Alfa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Murth Mossel Gunstige ligging t.o.v. van de wereld
Tropentheater, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Spiegel, Zwolle
Marco Roelofs
CK Theater, Roermond
Marco Roelofs
In de Brouwerij, Asten
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kamagurka - Sprook
Theater de Schalm, Veldhoven
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Electropis
Het Klooster, Woerden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Winsinghhof, Roden
Enge Buren - Reuring
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ellen Dikker - Horten en stoten
Werftheater, Utrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater PePijn, Den Haag
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Theater Concordia, Enschede
Carolien Borgers - Happy End
Prinsenhof, Best
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Flint, Amersfoort
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ali B - Ali geeft antwoord
Figi Theater, Zeist
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
zaterdag 27 oktober 2012
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Palethe, Overpelt
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podium Vlieland, Vlieland
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Kik, Elst
Silvester Zwaneveld - In de lift
Nova Kiel, Antwerpen
Schudden - We vieren het maar
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Figi Theater, Zeist
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Poolvogel - Poolvogel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Piepschuim
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Purmaryn, Purmerend
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Nico Dijkshoorn & Ronald Giphart - Matennaaiers
Gigant, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Achterom, Hilversum