Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posttheater
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Nuenen
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Flint
Amersfoort
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Zwaan
Uitgeest
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Taverne
Bergen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 20 mei 2015
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Posttheater, Arnhem
20:15
Comedy central presents l Bill Maher
Meervaart, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Agnietenhof, Tiel
donderdag 21 mei 2015
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Veste, Delft
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Murth Mossel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Markant Uden, Uden
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Koningshof, Maassluis
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Perron, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Het Klooster, Nuenen
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Schudden - Perrongeluk
Flint, Amersfoort
Anne Jan Toonstra - Oi
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Chassé Theater, Breda
vrijdag 22 mei 2015
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Zaantheater, Zaandam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon | Sluimer
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
De Meerpaal, Dronten
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zaterdag 23 mei 2015
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Wilminktheater, Enschede
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Veste, Delft
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Spant!, Bussum
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Chassé Theater, Breda
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
dinsdag 26 mei 2015
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schuur, Haarlem
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Flint, Amersfoort
woensdag 27 mei 2015
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Zaantheater, Zaandam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Bram van der Velde / Victor Luis van Es
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Nico Dijkshoorn - VUIG
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
21:30
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
donderdag 28 mei 2015
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
Daniël Arends - Carte Blanche
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Bourgondische Belgen III
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam