Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Paradiso
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Vorstin
Hilversum
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cultura
Ede
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
The Hub for Expats
Eindhoven
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Vredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Le Bouche À Oreille
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
zondag 13 oktober 2013
20:00
Vet Kindercabaret
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
maandag 14 oktober 2013
Tex de Wit / Howard Komproe / Dolf Jansen / Thijs
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 15 oktober 2013
Brokstukken
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lenette van Dongen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jeroen Leenders
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ton Kas
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 16 oktober 2013
20:00
Montezuma's Revenge
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Guido Weijers - V
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lenette van Dongen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ida van Drill
Posttheater, Arnhem
20:00
Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Theater Idea, Soest
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Herman in een bakje Geitenkwark
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Roel C. Verburg
Vorstin, Hilversum
donderdag 17 oktober 2013
Amsterdam English Comedy Night
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Alex Agnew / David Deery / David Duff / Neil Robin
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Thomas van Luyn
Cultura, Ede
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lenette van Dongen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sander van Opzeeland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Katinka Polderman
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Daniël Arends
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dames voor na Vieren
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 18 oktober 2013
20:00
Dolf Jansen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Lenette van Dongen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Dok6, Panningen
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Figi Theater, Zeist
20:00
Micha Wertheim
Flint, Amersfoort
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Kamagurka - Sprook
Musis, Arnhem
20:00
Dames voor na Vieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Eddy Zoëy / Henk Westbroek / Howard Komproe
Posttheater, Arnhem
20:00
Lebbis
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Spant!, Bussum
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Spant!, Bussum
20:00
De Hyena's
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Emilio Guzman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Guido Weijers - V
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Katinka Polderman
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sander van Opzeeland
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater de Mythe, Goes
20:00
Cabarestafette
Theater de Mythe, Goes
20:00
Stefan Pop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Marieke Visser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zaterdag 19 oktober 2013
20:00
Lebbis
Agnietenhof, Tiel
20:00
LOS Muziektheater - FCKD
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Sander van Opzeeland
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lenette van Dongen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
De Hyena's
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Arie Koomen / Eric van der Woude / Wilko Terwijn
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater Sneek, Sneek
20:15
Dara Faizi met Gevaarlijke gedachten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Thomas van Luyn
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 20 oktober 2013
20:00
Eric Koller
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Marc Marie Huijbregts
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Kiki Heessels
Posttheater, Arnhem
20:00
Vet Kindercabaret
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Eindhoven English Comedy Night
The Hub for Expats, Eindhoven
20:00
Margriet Bolding
Theater De Omval, Diemen
20:30
Urbanus
Vredenburg, Utrecht
maandag 21 oktober 2013
Utrecht English Comedy Night
dB's, Utrecht
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 oktober 2013
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
De Maaspoort, Venlo
20:30
Guido Weijers - V
Fulcotheater, IJsselstein
Brussels English Comedy Night
Le Bouche À Oreille, Brussel
Hans Aarsman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Stefan Pop
Theater De Lievekamp, Oss