Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Spil
Roeselare
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Porgy en Bess
Terneuzen
Prismare
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Tripodia Katwijk
Katwijk
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. De kern
Wilrijk
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. Hasselt
Hasselt
De Djoelen
Oud-Turnhout
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meiboom
Krabbendijke
De Poorterij
Zaltbommel
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fulcotheater
IJsselstein
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Koningshof
Maassluis
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Djoelen
Oud-Turnhout
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schakel
Gilze
Diligentia
Den Haag
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
Hoftheater
Raalte
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scheldetheater
Terneuzen
donderdag 24 januari 2013
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Eric Koller - Fire in the hole
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Evertshuis, Bodegraven
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Kennemer Theater, Beverwijk
Anuar - Vastberaden
Porgy en Bess, Terneuzen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Enge Buren - Reuring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater 't Pand, Gorinchem
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Electropis
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 25 januari 2013
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De kern, Wilrijk
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Poorterij, Zaltbommel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Eric Koller - Fire in the hole
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Roué Verveer - In zeer goede staat
Koningshof, Maassluis
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Maas - Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Bussel, Oosterhout
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Marco Roelofs
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 26 januari 2013
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Nathalie Baartman - Prei met mij
Chassé Theater, Breda
Lebbis - Het grijze gebied
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
Anuar - Vastberaden
De Kattendans, Bergeijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim
De Schakel, Gilze
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen