Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ons Tejater
Lieshout
Theater de Bussel
Oosterhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kom
Nieuwegein
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
De Smeltkroes
Maarheeze
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Toegift
Den Hoorn
Agnietenhof
Tiel
Casino Beringen
Beringen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
Bon theater
Medemblik
Chassé Theater
Breda
20:00
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Venray
Venray
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:00
De hoogte
Winsum
De Trukendoos
Harelbeke
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
MC Theater
Amsterdam
C.C. Belgica
Dendermonde
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Toegift
Den Hoorn
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
De Meulvliet
Tholen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Spieghel
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
21:00
De Spieghel
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Kruisboog
Tienen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
vrijdag 26 april 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Diligentia, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Rebel
Ons Tejater, Lieshout
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bruers - Waar was ik?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jasper van Kuijk
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue
De Smeltkroes, Maarheeze
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - V
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Meenthe, Steenwijk
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Walhalla, Rotterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Ashton Brothers - Treasures
Agnietenhof, Tiel
Alex Agnew - Interesting times
Casino Beringen, Beringen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
zaterdag 27 april 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Meervaart, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sabine Beens - Ça bien!
Agnietenhof, Tiel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Bon theater, Medemblik
Pieter Derks - Van nature
Chassé Theater, Breda
20:00
Paulien Cornelisse
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Musiater, Zevenaar
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Dakota, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Electropis
Zaantheater, Zaandam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De hoogte, Winsum
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Trukendoos, Harelbeke
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:30
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Kik, Elst
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Anuar
MC Theater, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Belgica, Dendermonde
zondag 28 april 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Matt Price
Cafe de Overkant, Wageningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
De Kattendans, Bergeijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde
LantarenVenster, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
dinsdag 30 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 01 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jandino Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - V
De Meulvliet, Tholen
20:30
Freek de Jonge
De Oosterpoort, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Schaffelaartheater, Barneveld
Anuar - Vastberaden
Parktheater, Eindhoven
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
donderdag 02 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ruben Nicolai - Little friday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Ronald Snijders - ONE MAN SHOW
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Almere, Almere