Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Ons Tejater
Lieshout
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Warande
Turnhout
De Toegift
Den Hoorn
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Casino Beringen
Beringen
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater De Kik
Elst
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:30
MC Theater
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Musiater
Zevenaar
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Trukendoos
Harelbeke
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Bon theater
Medemblik
Agnietenhof
Tiel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Flora Theater Boskoop
Boskoop
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Meulvliet
Tholen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 26 april 2013
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Rebel
Ons Tejater, Lieshout
Guido Weijers - V
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Meervaart, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Leidse Schouwburg, Leiden
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Veur Theater, Leidschendam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Diligentia, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Jandino Asporaat - De Revue
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Maagd, Bergen op Zoom
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Casino Beringen, Beringen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Den Blank, Overijse
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C Warenar, Wassenaar
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bruers - Waar was ik?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Treasures
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 27 april 2013
Henry van Loon - Electropis
Zaantheater, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Hof 88, Almelo
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Willem, Papendrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Kik, Elst
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Dakota, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Paulien Cornelisse
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Orpheus, Apeldoorn
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Meervaart, Amsterdam
20:30
Anuar
MC Theater, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Veur Theater, Leidschendam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Musiater, Zevenaar
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Diligentia, Den Haag
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Trukendoos, Harelbeke
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De hoogte, Winsum
20:00
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Belgica, Dendermonde
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Richard Groenendijk - Alle dagen
Bon theater, Medemblik
Sabine Beens - Ça bien!
Agnietenhof, Tiel
zondag 28 april 2013
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Freek de Jonge: Zonde
LantarenVenster, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Matt Price
Cafe de Overkant, Wageningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
dinsdag 30 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 01 mei 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Treasures
Schaffelaartheater, Barneveld
Anuar - Vastberaden
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Fulcotheater, IJsselstein
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Flora Theater Boskoop, Boskoop
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:30
Freek de Jonge
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - V
De Meulvliet, Tholen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
donderdag 02 mei 2013
21:00
Ronald Snijders - ONE MAN SHOW
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Mythe, Goes
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jeroen Leenders
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht