Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Polanentheater
Amsterdam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Polanentheater
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Venray
Venray
Theater Hof 88
Almelo
Parktheater
Eindhoven
De Eendracht
Gemert
Creatieve Fabriek
Hengelo
Fulcotheater
IJsselstein
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Vestzaktheater
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Witte Theater
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de wildeman
Linschoten
Theater de Kom
Nieuwegein
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Lindenberg Theater
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Idea
Soest
20:30
Tivoli
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Het Trefpunt
Warmond
Tropentheater
Amsterdam
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
De Eendracht
Gemert
Theater 't Pand
Gorinchem
Scala Helmond
Helmond
Theater Achterom
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Pook
Oostknollendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Werftheater
Utrecht
Theater de Tobbe
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
De Schalm
Westwoud
Het Klooster
Woerden
Meervaart
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
17:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zalencentrum de Treemter
Balk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Avenue
Breda
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Herbakker
Eeklo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Witte Theater
IJmuiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Idea
Soest
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
maandag 17 september 2012
Theo Maassen - Met alle respect
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 18 september 2012
20:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart
Polanentheater, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Anil Desai / Greg Shapiro
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
De Maaspoort, Venlo
woensdag 19 september 2012
20:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart
Polanentheater, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift (try out)
Gigant, Apeldoorn
Najib Amhali - Alles komt goed
Parktheater, Eindhoven
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Het Veur Theater, Leidschendam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Lievekamp, Oss
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Lievekamp, Oss
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 20 september 2012
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Theater Hof 88, Almelo
Najib Amhali - Alles komt goed
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Eendracht, Gemert
Pieter Derks - Van nature
Creatieve Fabriek, Hengelo
Ashton Brothers - Treasures
Fulcotheater, IJsselstein
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Het Veur Theater, Leidschendam
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 21 september 2012
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - De Revue
Fransche School Culemborg, Culemborg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater PePijn, Den Haag
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - Alles komt goed
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Vestzaktheater, Enschede
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater 't Pand, Gorinchem
Jeffrey Spalburg - Thuus
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric Koller - Fire in the hole
Witte Theater, IJmuiden
Ashton Brothers - Treasures
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Interesting times
Theater de wildeman, Linschoten
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kom, Nieuwegein
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Anil Desai / Greg Shapiro
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Idea, Soest
20:30
Alex Ploeg / Brit Companjen / Chris Silos / Edo Be
Tivoli, Utrecht
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Werftheater, Utrecht
20:15
Enge Buren
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Poephoofd
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Wim Helsen
Theater de Tobbe, Voorburg
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Het Trefpunt, Warmond
zaterdag 22 september 2012
Roué Verveer - In zeer goede staat
Tropentheater, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater PePijn, Den Haag
Poolvogel - Poolvogel
De Meerpaal, Dronten
Najib Amhali - Alles komt goed
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Schlemiel
De Eendracht, Gemert
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs Maas - Concert
Scala Helmond, Helmond
Schudden - We vieren het maar
Theater Achterom, Hilversum
Eric Koller - Fire in the hole
Witte Theater, IJmuiden
Pieter Derks - Van nature
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - De Revue
Pook, Oostknollendam
Anil Desai / Greg Shapiro
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Werftheater, Utrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Tobbe, Voorburg
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Wesopa Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Schalm, Westwoud
Enge Buren - Reuring
Het Klooster, Woerden
zondag 23 september 2012
Anil Desai / Greg Shapiro
Meervaart, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
17:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 24 september 2012
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 25 september 2012
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Griffioen, Amstelveen
Op Sterk Water - Alfa
Zalencentrum de Treemter, Balk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Tobbe, Voorburg
woensdag 26 september 2012
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Posttheater, Arnhem
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
De Avenue, Breda
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Electropis
Theater PePijn, Den Haag
Schudden - We vieren het maar
Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Herbakker, Eeklo
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Wigwam
Witte Theater, IJmuiden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Veur Theater, Leidschendam
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Idea, Soest
André Manuel - Bonzaai!!!
Werftheater, Utrecht
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Op Sterk Water - Alfa
De Maaspoort, Venlo