Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Victorie
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Twentse Schouwburg
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Open Deur
Beselare
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Diligentia
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Den Boogaard
Moergestel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg De Kring
Roosendaal
woensdag 04 april 2012
20:00
Bert Visscher
Markant Uden, Uden
20:00
Arjan Ederveen
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie Koomen / Edo Brunner
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Veste, Delft
donderdag 05 april 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Robbert Jan Proos - Solo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Weijer, Boxmeer
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Bussel, Oosterhout
Playground Comedy
Victorie, Alkmaar
Philippe Geubels - Made in Belgium
Parktheater, Eindhoven
20:00
Paul de Leeuw
Zaantheater, Zaandam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Maaspoort, Venlo
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Kristel Zweers - Puur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Kommil Foo
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Kees Torn - Loze Kreten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater De Muzeval, Emmen
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Parktheater, Eindhoven
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Koningshof, Maassluis
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
C.C. Zundert, Zundert
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Bert Visscher
Markant Uden, Uden
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
vrijdag 06 april 2012
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Maassen - Met alle respect
Twentse Schouwburg, Enschede
Theo Maassen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
Open Deur, Beselare
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
De Klif, Nijmegen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Martin Simek - Bloedsinaasappels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater Achterom, Hilversum
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Het Musiater, Zevenaar
20:30
LOS
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Johan Goossens - maandag
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jeroen Leenders
De Spil, Roeselare
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Wesopa Weesp, Weesp
Jan Jaap van der Wal
Diligentia, Den Haag
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Parktheater, Eindhoven
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Eric Koller - Nieuw programma
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Eric Koller
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Hyena's
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Bert Visscher
Markant Uden, Uden
20:00
Arjan Ederveen
Spant!, Bussum
zaterdag 07 april 2012
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Den Boogaard, Moergestel
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Philippe Geubels - Made in Belgium
Schouwburg De Kring, Roosendaal