Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Idea
Soest
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
18:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Musis
Arnhem
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Willem
Enschede
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Spil
Roeselare
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
C.C Warenar
Wassenaar
vrijdag 19 februari 2016
Lankmoed - Onvergetelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan de Schie, Schiedam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
18:30
Carly Baker / Joe Eagan / Soula Notos
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 20 februari 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Kolk, Assen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
zondag 21 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 22 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 februari 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 24 februari 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
donderdag 25 februari 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar