Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Stadskasteel Oudaen
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater het Hof
Arnhem
013
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Effenaar
Eindhoven
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater het Hof
Arnhem
vrijdag 25 april 2014
20:00
Martijn Koning
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 26 april 2014
20:00
Margriet Bolding
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 27 april 2014
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 28 april 2014
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
dinsdag 29 april 2014
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anne Jan Toonstra
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Marieke Visser
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
woensdag 30 april 2014
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
ComedyKings
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lenette van Dongen
Musis, Arnhem
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Orpheus, Apeldoorn
20:30
De selectie - De grote WK show
Posttheater, Arnhem
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Micha Wertheim
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marieke Visser
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
donderdag 01 mei 2014
20:00
Emilio Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wim Helsen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:30
ComedyKings
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 02 mei 2014
20:00
Bert Gabriels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dames voor na Vieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Wim Helsen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
De Maaspoort, Venlo
20:00
Lenette van Dongen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Menno Stam
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Ernst van der Pasch - Beter
Posttheater, Arnhem
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - V
Spant!, Bussum
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater De Veste, Delft
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Jeroen Leenders
Theater Ludens, Voorburg
zaterdag 03 mei 2014
20:00
Lenette van Dongen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Marc Marie Huijbregts
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Flint, Amersfoort
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
ComedyHuis ComedyNight Finale
Iduna, Drachten
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Hakken in het Zand
Stadskasteel Oudaen, Utrecht
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Wim Helsen
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Theater Ludens, Voorburg
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - V
van Beresteyn, Veendam
zondag 04 mei 2014
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 05 mei 2014
20:00
Huub Stapel - Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 06 mei 2014
20:00
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wim Helsen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 07 mei 2014
20:15
Urbanus
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Wim Helsen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Arnhem lacht
Posttheater, Arnhem
20:30
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
20:00
Martijn Koning
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Lenette van Dongen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
donderdag 08 mei 2014
Comedy Central presents: Maz Jobrani - 'My Lion I
013, Tilburg
20:00
Martijn Koning
De Meenthe, Steenwijk
Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
20:00
Katinka Polderman
Flint, Amersfoort
20:00
Emilio Guzman
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Jan van Besouw, Goirle
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lenette van Dongen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dames voor na Vieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Diederik van Vleuten
Theater De Veste, Delft
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem