Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Velinx
Tongeren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Toestanden op Podium
Bemmel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 12 februari 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 13 februari 2016
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 14 februari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 17 februari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 18 februari 2016
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk