Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Musis
Arnhem
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
BaronTheater
Opende
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. HoogenDonck
Waasmunster
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Schalmei
Hurdegaryp
20:00
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
De Meulvliet
Tholen
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
donderdag 22 maart 2012
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Het Klooster, Nuenen
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Enge Buren - Reuring
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Omval, Diemen
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Fransche School Culemborg, Culemborg
vrijdag 23 maart 2012
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Musis, Arnhem
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Robbert Jan Proos - Solo
Hoftheater, Raalte
20:00
Richard Groenendijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Paul de Leeuw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Nina de la Croix - Bas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Diligentia, Den Haag
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
LOS muziektheater - FCKD
BaronTheater, Opende
20:00
Leon van der Zanden
Munttheater, Weert
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Muze, Noordwijk
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jörgen Raymann
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jeroen Leenders
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
BREStheater, Brielle
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. HoogenDonck, Waasmunster
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Het Klooster, Nuenen
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Enge Buren - Reuring
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater de Kampanje, Den Helder
Deugdzaamheid
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
De Cammeleur, Dongen
20:00
Daniël Samkalden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Arie Koomen / Edo Brunner
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 24 maart 2012
20:15
Zet je schrap!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:30
Wegens omstandigheden - Femmage
Meervaart, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
De Maaspoort, Venlo
20:00
Veerle Malschaert - Soldier of Love
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Thijs van Domburg
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
De Schalmei, Hurdegaryp
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Reggehof, Goor
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Rob en Emiel - Tjongejonge
De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Richard Groenendijk
De Meulvliet, Tholen
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Podium Neede, Neede
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Markant Uden, Uden
Najib Amhali
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Posttheater, Arnhem
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Het Klooster, Woerden
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Kommil Foo
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Lochem, Lochem