Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Bombardon
Heythuysen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater PePijn
Den Haag
14:30
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Veste
Delft
20:30
Fiji
Amersfoort
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rietveld Theater
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zaterdag 02 mei 2015
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Buitenstaanders
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Het Veur Theater, Leidschendam
zondag 03 mei 2015
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater PePijn, Den Haag
14:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
maandag 04 mei 2015
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 05 mei 2015
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
woensdag 06 mei 2015
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Diligentia, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lieneke le Roux, Pamela Teves e.a | Powervrouwen 2, een revue van nu
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater De Omval, Diemen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
20:30
Afke Teunen / Clive Emanuelson / Johan van Gulik / Kevin van Kalkeren
Fiji, Amersfoort
donderdag 07 mei 2015
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Voor De Prijzen en De Roem
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Diligentia, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - In principe wel
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 08 mei 2015
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Veste, Delft
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Nathalie Baartman - Louter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
De Meerpaal, Dronten
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
Buitenstaanders
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
zaterdag 09 mei 2015
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Musis, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater De Tuin, Leusden
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Murth Mossel | Louter Liefde (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater De Omval, Diemen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater aan de Schie, Schiedam
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg