Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater RhederArt
Dieren
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Zinin
Nijverdal
Theater RhederArt
Dieren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cultura
Ede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Werftheater
Utrecht
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Markant Uden
Uden
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Kukeleku
Horst
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Venray
Venray
donderdag 21 januari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 22 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rene van Meurs - Even goede vrienden (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Speeldoos, Vught
Nathalie Baartman - Louter
Theater Zinin, Nijverdal
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater RhederArt, Dieren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
Lankmoed - Onvergetelijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Kasper van Kooten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agnietenhof, Tiel
20:15
Eva Crutzen
De Weijer, Boxmeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Omval, Diemen
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 23 januari 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Trio Giphart / Chabot
Theater `t Spieker, Eibergen
Ton Kas - JABROER
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Dialoog, Ermelo
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agnietenhof, Tiel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kattendans, Bergeijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Zaantheater, Zaandam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Huub Stapel - MV²
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Willem, Enschede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Hans Dorrestijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Almere, Almere
Dorine Wiersma
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:00
Daniël Arends
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Koningshof, Maassluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
André Manuel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Je Suis Ali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 24 januari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Markant Uden, Uden
14:30
Huub Stapel - MV²
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kukeleku, Horst
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Alex Roeka - Voort!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
dinsdag 26 januari 2016
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Venray, Venray