Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Dok6
Panningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Idea
Soest
20:00
Capitole
Gent
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
BaronTheater
Opende
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Vleuterweide
Vleuten
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Zaantheater
Zaandam
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
van Beresteyn
Veendam
donderdag 13 maart 2014
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Almere, Almere
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Diederik van Vleuten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Dolf Jansen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - V
De Molenberg, Delfzijl
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marjolijn van Kooten - In pricipe Wel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Micha Wertheim
Diligentia, Den Haag
20:00
Thomas van Luyn
Theater de Purmaryn, Purmerend
vrijdag 14 maart 2014
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Arjen Lubach
Metropool, Hengelo
20:30
Creatifs
Rietveld Theater, Delft
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
De Hyena's
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Dolf Jansen
Theater de Mythe, Goes
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Johan Goossens met Leer Mij De Mensen Kennen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Posttheater, Arnhem
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lankmoed met Stilt
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen Roedel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Leon van der Zanden
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Marieke Visser
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Micha Wertheim
De Maaspoort, Venlo
20:00
Thomas van Luyn
Dok6, Panningen
20:30
Veldhuis & Kemper
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Wim Helsen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 15 maart 2014
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Zaantheater, Zaandam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Bert Kruismans Vaderland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dames voor na Vieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De Hyena's
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Diederik van Vleuten
Figi Theater, Zeist
20:00
Emilio Guzman
Agnietenhof, Tiel
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater Idea, Soest
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Capitole, Gent
20:00
Katinka Polderman
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Lebbis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Micha Wertheim
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posttheater, Arnhem
20:00
Piepschuim
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk
BaronTheater, Opende
20:00
Thomas van Luyn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Urbanus
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Veldhuis & Kemper
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Wim Helsen
Orpheus, Apeldoorn
zondag 16 maart 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Urbanus
Schouwburg Venray, Venray
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 17 maart 2014
20:00
St. Patrick's Day: Stand-up comedy show in English performed by comed
Hofman, Utrecht
dinsdag 18 maart 2014
20:00
Dames voor na Vieren
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van Kuijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jochen Otten
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 19 maart 2014
20:00
Cabarestafette
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Chris van der Ende - Gek
Posttheater, Arnhem
20:30
Creatifs
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Dames voor na Vieren
Diligentia, Den Haag
20:00
Dolf Jansen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Emilio Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lebbis
Munttheater, Weert
20:00
Wim Helsen
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 20 maart 2014
20:30
Comedynight Theater Vleuterweide
Theater Vleuterweide, Vleuten
20:00
Dames voor na Vieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Diederik van Vleuten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Emilio Guzman
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Erik Koller: Fire In The Hole (try out)
Podium 't Beest, Goes
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Katinka Polderman
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lebbis
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
Perron-3, Rosmalen
20:00
Micha Wertheim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Thomas van Luyn
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Wim Helsen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 21 maart 2014
Amsterdam English Comedy Nights - March Edition @ Boom Chicago
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
De Kattendans, Bergeijk
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
De Hyena's
van Beresteyn, Veendam