Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Speeldoos
Vught
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Casino Beringen
Beringen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Hoftheater
Raalte
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Theater De Molen
Beuningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Walhalla
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Almere
Almere
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
14:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Posttheater
Arnhem
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 15 januari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
zaterdag 16 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van Kooten
Hoftheater, Raalte
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Agnietenhof, Tiel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 17 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dorine Wiersma
Schouwburg Almere, Almere
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Beun, Heiloo
maandag 18 januari 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
dinsdag 19 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 20 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
donderdag 21 januari 2016
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss