Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Nuenen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Meerpaal
Dronten
Theater De Leest
Waalwijk
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. Maldensteijn
Malden
De Schakel
Gilze
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Scala Helmond
Helmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
De Kattendans
Bergeijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Het Klooster
Woerden
Theater Kulturhus
Borne
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Lievekamp
Oss
Diligentia
Den Haag
De Boodschap
Rijen
De Poorterij
Zaltbommel
Flint
Amersfoort
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Amicitia Theater
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Hasselt
Hasselt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
woensdag 20 maart 2013
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Chassé Theater, Breda
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parktheater, Eindhoven
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
donderdag 21 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
vrijdag 22 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Lochem, Lochem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
BREStheater, Brielle
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Op Sterk Water - Alfa
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Smeltkroes, Maarheeze
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Diligentia, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
De Boodschap, Rijen
Schudden - We vieren het maar
De Poorterij, Zaltbommel
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
zaterdag 23 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren