Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Muze
Noordwijk
De Schakel
Gilze
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Klooster
Nuenen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Scala Helmond
Helmond
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
Amicitia Theater
Sneek
BREStheater
Brielle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Hasselt
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Boodschap
Rijen
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Mozaiek
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
woensdag 20 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 21 maart 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 22 maart 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
BREStheater, Brielle
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
Jandino Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sabine Beens - Ça bien!
De Boodschap, Rijen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Poorterij, Zaltbommel
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kielzog, Hoogezand
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Klooster, Woerden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Op Sterk Water - Alfa
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 23 maart 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp