Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Dok6
Panningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Reimerswaal
Rilland
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Almere
Almere
20:30
De KultuurKlup
Elst
De Kleine Komedie
Amsterdam
TOP
Bemmel
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater De Omval
Diemen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Speeldoos
Vught
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. De Ruchte
Someren
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 09 januari 2016
Nathalie Baartman - Louter
Dok6, Panningen
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Paardenpoetser
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Reimerswaal, Rilland
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De KultuurKlup, Elst
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comedy Kitchen
TOP, Bemmel
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Barrage
Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Ali B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zondag 10 januari 2016
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 11 januari 2016
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
dinsdag 12 januari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schuur, Haarlem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Barrage
Theater de Voorveghter, Hardenberg
woensdag 13 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
donderdag 14 januari 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 15 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam