Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
TOP
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Kom
Nieuwegein
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Perron-3
Rosmalen
Podium Vlieland
Vlieland
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Speeldoos
Vught
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
zaterdag 09 januari 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Reijn en Goed
Theater Idea, Soest
20:15
Barrage
Theater Sneek, Sneek
Comedy Kitchen
TOP, Bemmel
Lebbis - De Paardenpoetser
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 10 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 11 januari 2016
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
dinsdag 12 januari 2016
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schuur, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Barrage
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 13 januari 2016
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
donderdag 14 januari 2016
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 15 januari 2016
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht