Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Carrousel
Ommen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. 't Gasthoes
Horst
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
NatLab
Eindhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Cammeleur
Dongen
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
NatLab
Eindhoven
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Biekorf
Lebbeke
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis de Leest
Izegem
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Rex
Mol
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Muze
Noordwijk
zaterdag 09 maart 2013
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
Ellen Dikker - Horten en stoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
De Grote Improvisatieshow
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Veur Theater, Leidschendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Soundos - Er is geen plan B
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Carrousel, Ommen
Berry Lussenburg - Verwhard
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Agnietenhof, Tiel
Enge Buren - Reuring
Markant Uden, Uden
Schudden - We vieren het maar
Theater De Leest, Waalwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 10 maart 2013
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Carolien Borgers - Happy End
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 11 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De Meenthe, Steenwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
dinsdag 12 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater De Veste, Delft
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater De Omval, Diemen
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
André Manuel - Bonzaai!!!
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Schudden - We vieren het maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 13 maart 2013
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cammeleur, Dongen
Henry van Loon - Electropis
De Cammeleur, Dongen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Enge Buren - Reuring
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fulcotheater, IJsselstein
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Biekorf, Lebbeke
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kom, Nieuwegein
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Meenthe, Steenwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Markant Uden, Uden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 14 maart 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Flint, Amersfoort
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
20:00
André Manuel - Bonzaai!!!
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Alle dagen
Koningshof, Maassluis
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Rex, Mol
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Kom, Nieuwegein
Howard Komproe: LULverhalen
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Muze, Noordwijk