Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Cammeleur
Dongen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
NatLab
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Markant Uden
Uden
De Cammeleur
Dongen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
Chassé Theater
Breda
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Perron-3
Rosmalen
Theater de Kom
Nieuwegein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Theater Achterom
Hilversum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Muze
Noordwijk
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zalencentrum Morshuis
Albergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Chassé Theater
Breda
Het Klooster
Woerden
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kattendans
Bergeijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
dinsdag 12 maart 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Schudden - We vieren het maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
woensdag 13 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Enge Buren - Reuring
Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
De Cammeleur, Dongen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Witte nar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Orpheus, Apeldoorn
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Markant Uden, Uden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cammeleur, Dongen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Deventer Schouwburg, Deventer
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
donderdag 14 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Meenthe, Steenwijk
20:00
André Manuel - Bonzaai!!!
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Flint, Amersfoort
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Enge Buren - Reuring
Perron-3, Rosmalen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Electropis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Howard Komproe: LULverhalen
Theater Zinin, Nijverdal
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Rex, Mol
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Schalm, Veldhoven
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Koningshof, Maassluis
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
vrijdag 15 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Kolk, Assen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Zalencentrum Morshuis, Albergen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ellen Dikker - Horten en stoten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Enge Buren - Reuring
Theater De Omval, Diemen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - Het grijze gebied
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Max van den Burg - Schlemiel
De Kattendans, Bergeijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Lochem, Lochem
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Bussel, Oosterhout
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posttheater, Arnhem
21:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
SplotsZ, Roelofarendsveen