Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
NatLab
Eindhoven
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meenthe
Steenwijk
De Cammeleur
Dongen
De Cammeleur
Dongen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Biekorf
Lebbeke
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zalencentrum Morshuis
Albergen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
dinsdag 12 maart 2013
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
woensdag 13 maart 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Enge Buren - Reuring
Parktheater, Eindhoven
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Markant Uden, Uden
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Witte nar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Meenthe, Steenwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cammeleur, Dongen
Henry van Loon - Electropis
De Cammeleur, Dongen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Den Herd, Bladel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Biekorf, Lebbeke
donderdag 14 maart 2013
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Howard Komproe: LULverhalen
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Schalm, Veldhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Achterom, Hilversum
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Rex, Mol
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Enge Buren - Reuring
Perron-3, Rosmalen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Koningshof, Maassluis
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Muze, Noordwijk
20:00
André Manuel - Bonzaai!!!
De Molenberg, Delfzijl
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Meenthe, Steenwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Henry van Loon - Electropis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 15 maart 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Zalencentrum Morshuis, Albergen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Enge Buren - Reuring
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Kolk, Assen
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg de Lawei, Drachten
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Kennemer Theater, Beverwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Silvester Zwaneveld - In de lift
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Diligentia, Den Haag