Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Kerkrade
Kerkrade
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Allemanswaard
Amerongen
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. De Mol
Lier
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. Parnassos
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maagd
Bergen op Zoom
De Muze
Noordwijk
Flint
Amersfoort
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het Diekhuus
Middelharnis
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
Ledeltheater
Oostburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Mol
Lier
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Maaspoort
Venlo
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Theaterboerderij
Ekehaar
Den Bolder
Waspik
donderdag 12 maart 2020
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 13 maart 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Kunstgreep, Oostzaan
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zaterdag 14 maart 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik