Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
G.C. De Muze van Meise
Meise
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:00
De Vieze Gasten
Gent
20:30
Culturalis Theater
Den Haag
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Idea
Soest
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 04 mei 2012
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
De Warande, Turnhout
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
G.C. De Muze van Meise, Meise
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
De Vieze Gasten, Gent
20:30
Culturalis Comedy Club met Bob MacLaren
Culturalis Theater, Den Haag
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
Kommil Foo - Breken
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Erik van Muiswinkel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
zaterdag 05 mei 2012
20:00
Najib Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:00
Erik van Muiswinkel
Agnietenhof, Tiel
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
Chassé Theater, Breda
20:00
Kommil Foo
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Kommil Foo - Breken
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 06 mei 2012
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Musis, Arnhem
20:00
Kommil Foo - Breken
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jeroen van Merwijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Leeuw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 07 mei 2012
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paul de Leeuw - Poephoofd
AFAS Circustheater, Scheveningen
Acda en de Munnik
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien en Bianca - Heb je hun weer...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 mei 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
De Maaspoort, Venlo
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Ploeg - 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater De Veste, Delft
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Posttheater, Arnhem
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 09 mei 2012
20:30
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jeroen Leenders
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Venray, Venray
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
De Maaspoort, Venlo
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kommil Foo
De Warande, Turnhout
20:00
Kommil Foo - Breken
De Warande, Turnhout
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Kristel Zweers - Puur
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jörgen Raymann
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Comedytrain
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Mythe, Goes
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater De Omval, Diemen
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Enge Buren - Reuring
Chassé Theater, Breda
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Posttheater, Arnhem
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 10 mei 2012
20:15
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Markant Uden, Uden
20:00
Kommil Foo - Breken
De Warande, Turnhout
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Eric Koller
Theater Idea, Soest
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater De Lievekamp, Oss