Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
C.C. De Werft
Geel
Arsenaal Theater
Vlissingen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werft
Geel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Nova
Wetteren
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Brouckere
Torhout
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Enck
Oirschot
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
G.C. Tentakel
Zonhoven
Fulcotheater
IJsselstein
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Eendracht
Gemert
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
woensdag 20 februari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 21 februari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Poorterij, Zaltbommel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Nova, Wetteren
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 22 februari 2013
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 23 februari 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard