Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Brouckere
Torhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
NTGent
Gent
20:00
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Munttheater
Weert
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
So What!
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Spieghel
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Concordia
Enschede
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Spieghel
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
NTGent
Gent
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Muzeval
Emmen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Muze
Noordwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
20:30
Podium 't Beest
Goes
C.C. Stroud
Putten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Kolk
Assen
NTGent
Gent
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Flint
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Boxtel
Boxtel
M-Lab
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kaleidoscoop
Mortsel
Theater De Musketon
Utrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
dinsdag 05 februari 2013
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 06 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
donderdag 07 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Walhalla, Rotterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Muzeval, Emmen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Leest, Waalwijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Van nature
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Kom, Nieuwegein
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Op Sterk Water
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kattendans, Bergeijk
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jandino Asporaat De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
20:30
Berit Companjen
Podium 't Beest, Goes
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
Anuar - Vastberaden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Almere, Almere
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Kolk, Assen
vrijdag 08 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Het Park, Hoorn
Speelman & Speelman - Optimisten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Er is geen plan B
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Flint, Amersfoort
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Het grijze gebied
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Boxtel, Boxtel
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Zaantheater, Zaandam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoscoop, Mortsel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Musketon, Utrecht
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn
So What!, Gouda
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Enge Buren - Reuring
Junushoff Theater, Wageningen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Aan de Slinger, Houten