Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
C.C. De Brouckere
Torhout
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
So What!
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
NTGent
Gent
20:15
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
De Muze
Noordwijk
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Podium 't Beest
Goes
NTGent
Gent
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Stroud
Putten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
So What!
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
NTGent
Gent
M-Lab
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Kaleidoscoop
Mortsel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
dinsdag 05 februari 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 06 februari 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
donderdag 07 februari 2013
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Walhalla, Rotterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Kom, Nieuwegein
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Kolk, Assen
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Boerderij, Huizen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Theater aan de Schie, Schiedam
Schudden - We vieren het maar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino Asporaat De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Almere, Almere
Anuar - Vastberaden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Berit Companjen
Podium 't Beest, Goes
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Op Sterk Water
De Oosterpoort, Groningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kattendans, Bergeijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 08 februari 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Speeldoos, Baarn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Musketon, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Aan de Slinger, Houten
Carolien Borgers - Happy End
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
Soundos - Er is geen plan B
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Hans Dorrestijn
So What!, Gouda
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Boxtel, Boxtel
Speelman & Speelman - Optimisten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoscoop, Mortsel
Enge Buren - Reuring
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Prei met mij
Flint, Amersfoort
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
De Toegift, Den Hoorn
20:15
André Manuel - Bonzaai!!!
De Oosterpoort, Groningen