Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De Lijsterbes
Kraainem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
De Kluit
Zeewolde
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
C.C. Stroming
Berlare
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Holstohus
Olst
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Tropentheater
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:15
Pook
Oostknollendam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Kronkelhonk
Slagharen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
13:30
Martiniplaza
Groningen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. Genk
Genk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zaterdag 17 maart 2012
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. De Lijsterbes, Kraainem
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Tom de Ket - Fame over
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Thijs Kemperink
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
In de Brouwerij, Asten
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Posttheater, Arnhem
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
De Cammeleur, Dongen
20:00
Rob en Emiel - Tjongejonge
De Cammeleur, Dongen
20:00
Richard Groenendijk
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
De Kluit, Zeewolde
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Stroming, Berlare
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Kommil Foo
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Holstohus, Olst
20:00
Jörgen Raymann
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Tropentheater, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - 4-8-'61
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Eric Koller
van Beresteyn, Veendam
20:00
Enge Buren - Reuring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ellen Dikker - Fjord
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Pook, Oostknollendam
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Diligentia, Den Haag
20:00
De Hyena's
Het Kronkelhonk, Slagharen
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Arjan Ederveen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Andre van Duin
Martiniplaza, Groningen
20:00
Amar - Retour afzender - Amar speelt TERUG
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
zondag 18 maart 2012
Theo Maassen - Met alle respect
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
van Beresteyn, Veendam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
De Reehorst, Ede
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Het Fijnhout Theater, Amsterdam
13:30
Andre van Duin
Martiniplaza, Groningen
maandag 19 maart 2012
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Erik van Muiswinkel
Parktheater, Eindhoven
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
dinsdag 20 maart 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Theater De Omval, Diemen
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Leon van der Zanden
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
woensdag 21 maart 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Thijs van Domburg
Wilminktheater, Enschede
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Richard Groenendijk
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Paul de Leeuw
Flint, Amersfoort
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Leon van der Zanden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Genk, Genk
20:30
Kolder In Je Kop
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Breughelzaal, Bree
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jeroen Leenders
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange
Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - Reuring
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Emilio Guzman
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Agora Theater Lelystad, Lelystad