Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Posthuis Theater
Heerenveen
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
De Bres
Leeuwarden
C.C. Ter Dilft
Bornem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Figi Theater
Zeist
20:15
Ledeltheater
Oostburg
C.C. 't Gasthoes
Horst
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Het Kruithuis
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Speeldoos
Vught
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Meerpaal
Dronten
De Stenge
Heinkenszand
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
De Bogaard
Sint-Truiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agnietenhof
Tiel
De Oosterpoort
Groningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
donderdag 28 maart 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parktheater, Eindhoven
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Diligentia, Den Haag
20:15
Niet Schieten! Vrouwen Willen Maar één Ding
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater de Kom, Nieuwegein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Molenberg, Delfzijl
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ruben Nicolai - Little friday
De Meenthe, Steenwijk
Schudden - We vieren het maar
De Harmonie, Leeuwarden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Er is geen plan B
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Muze, Noordwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 29 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
Arno van der Heyden - Zo.
De Bres, Leeuwarden
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Ter Dilft, Bornem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Walhalla, Rotterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
De Ministers - Voor de mooiste...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Figi Theater, Zeist
20:15
Freek de Jonge: Zonde
Ledeltheater, Oostburg
Guido Weijers - V
C.C. 't Gasthoes, Horst
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Het Kruithuis, Groningen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
De Speeldoos, Vught
Lebbis - Het grijze gebied
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Klooster, Nuenen
20:30
Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Meerpaal, Dronten
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Stenge, Heinkenszand
Peter Heerschop - Gelukzoekers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater De Leest, Waalwijk
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg de Lawei, Drachten
Soundos - Er is geen plan B
Theater 't Pand, Gorinchem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Bouwkunde, Deventer
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Flint, Amersfoort
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 30 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
Anuar - Vastberaden
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Brabants Plat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Meervaart, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Enge Buren - Reuring
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Wesopa Weesp, Weesp
Henry van Loon - Electropis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
`t Patronaat, Mierlo
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
S.C.C. De Ruchte, Someren
Richard Groenendijk - Alle dagen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Spant!, Bussum
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sabine Beens - Ça bien!
Het Veur Theater, Leidschendam
Schudden - We vieren het maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 31 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 01 april 2013
Op Sterk Water - Alfa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. Den Herd, Bladel
dinsdag 02 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Spiegel, Zwolle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Electropis
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis