Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Flint
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cultura
Ede
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Markant Uden
Uden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Idea
Soest
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
woensdag 01 februari 2012
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Johan Goossens - maandag
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Purper - Helden
Singer Theater, Laren
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Silvester
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Posttheater, Arnhem
20:00
Stefan Pop - Popaganda
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Munttheater, Weert
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 02 februari 2012
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Cultura, Ede
Arie Koomen / Edo Brunner
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Arjan Ederveen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Chassé Theater, Breda
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
20:00
Jeroen Leenders
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Het Klooster, Woerden
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Paul de Leeuw
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Purper - Helden
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Richard Groenendijk
Theater De Veste, Delft
20:00
Robbert Jan Proos - Solo
De Vroone, Kapelle
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Weijer, Boxmeer
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Stefan Pop - Popaganda
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Thijs Maas - Genade
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Munttheater, Weert
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Koningshof, Maassluis
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Flint, Amersfoort
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Ter Dilft, Bornem
vrijdag 03 februari 2012
20:00
Arjan Ederveen
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
20:00
Brokstukken - Three times a lady
De Kattendans, Bergeijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Posttheater, Arnhem
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Gunter Lamoot - Rauwe kloten
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Harmonie, Leeuwarden
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
International Standup Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
BREStheater, Brielle
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen Leenders
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Idea, Soest
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Jörgen Raymann
De Meerpaal, Dronten
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schaffelaartheater, Barneveld