Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
S.C.C. De Ruchte
Someren
C.C. Den Blank
Overijse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kom
Nieuwegein
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater Carrousel
Ommen
Spant!
Bussum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Djoelen
Oud-Turnhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
De Spil
Roeselare
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Werftheater
Utrecht
De Eendracht
Gemert
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cultura
Ede
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Eendracht
Gemert
Flint
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Diligentia
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Scala Helmond
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Achterolmen
Maaseik
De Harmonie
Leeuwarden
Wesopa Weesp
Weesp
Lux
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De alkeburcht
Roelofarendsveen
C.C. De Mol
Lier
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Kolk
Assen
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Werftheater
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
CK Theater
Roermond
De Dialoog
Ermelo
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Meulvliet
Tholen
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Omval
Diemen
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cafe The Joker
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
vrijdag 01 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - We maken er wat van
S.C.C. De Ruchte, Someren
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kom, Nieuwegein
Soundos - Er is geen plan B
CulturA & Zo, Nootdorp
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Schudden - We vieren het maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Piepschuim
Theater Carrousel, Ommen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Spant!, Bussum
20:15
Op Sterk Water - ALFA – α
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - Het grijze gebied
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joost van Hyfte - KOK
De Djoelen, Oud-Turnhout
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Agora Theater Druten, Druten
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Spil, Roeselare
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Zuidplein, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Eendracht, Gemert
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Dani - De zachte heelmeester
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Camerettten - Finaletournee
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Eendracht, Gemert
André Manuel - Bonzaai!!!
Flint, Amersfoort
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 02 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fulcotheater, IJsselstein
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Almere, Almere
Schudden - We vieren het maar
C.C. Den Herd, Bladel
Sabine Beens - Ça bien!
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Speeldoos, Baarn
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Scala Helmond, Helmond
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater 't Speelhuis, Helmond
Piepschuim - In veel te strakke broeken
C.C. Achterolmen, Maaseik
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Harmonie, Leeuwarden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Wesopa Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Prei met mij
Lux, Nijmegen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Swanla Theater, Zevenhuizen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Het Veur Theater, Leidschendam
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen Leenders - Geen idee
van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - De Revue
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Mol, Lier
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
De Poorterij, Zaltbommel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater De Kolk, Assen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
De Toegift, Den Hoorn
20:00
De Grote Improvisatieshow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
CK Theater, Roermond
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Dialoog, Ermelo
Carolien Borgers - Happy End
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Meulvliet, Tholen
23:30
Burlesque Glamour Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arno van der Heyden - Zo.
Theater PePijn, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anuar - Vastberaden
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - Bonzaai!!!
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zondag 03 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Westrand, Dilbeek
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lennaert Maes
Cafe The Joker, Antwerpen
maandag 04 maart 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden