Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Munttheater
Weert
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Flint
Amersfoort
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:00
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Pius X
Volendam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
maandag 23 januari 2012
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 24 januari 2012
20:00
Arjan Ederveen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Munttheater, Weert
20:00
Schudden - Noorderzon
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jörgen Raymann
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Richard Groenendijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Ons theater, Bilthoven
20:00
Purper - Helden
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 25 januari 2012
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Arjan Ederveen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Richard Groenendijk
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Leon van der Zanden
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Markant Uden, Uden
20:30
LOS muziektheater - FCKD
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Singer Theater, Laren
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Schudden - Noorderzon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
De Weijer, Boxmeer
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Posttheater, Arnhem
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Purper - Helden
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Flint, Amersfoort
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 26 januari 2012
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Richard Groenendijk
Het Musiater, Zevenaar
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Het Klooster, Woerden
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Bert Kruismans - GEEN GEZEIK, IEDEREEN RIJK
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kommil Foo - Breken
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:00
Paul de Leeuw
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Jeroen Leenders
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Arjan Ederveen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Vorstin, Hilversum
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Metropool, Hengelo
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
C.C. De Pas, Heesch
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
Theater De Veste, Delft
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Kristel Zweers - Puur
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Posttheater, Arnhem
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anuar - Gedreven
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 27 januari 2012
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel
Zaantheater, Zaandam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Samkalden
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Pius X, Volendam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Richard Groenendijk
van Beresteyn, Veendam
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Agnietenhof, Tiel
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Wadway Theaterkerk, Spanbroek