Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Werftheater
Utrecht
013
Tilburg
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Boode in Bathmen
Bathmen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. d'Lefte
Deerlijk
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Colosseum Dokkum
Dokkum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kattendans
Bergeijk
De Toegift
Den Hoorn
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zalencentrum de Treemter
Balk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Kei
Reusel
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. Stroming
Berlare
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultura
Ede
De Bres
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kluit
Zeewolde
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Den Bolder
Waspik
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Ledeltheater
Oostburg
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
donderdag 17 januari 2013
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jeroen Leenders
Podium 't Beest, Goes
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Schudden - We vieren het maar
Theater Aan de Slinger, Houten
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kampanje, Den Helder
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
vrijdag 18 januari 2013
Jim Breuer
013, Tilburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Agora Theater Druten, Druten
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Boode in Bathmen, Bathmen
Nathalie Baartman - Prei met mij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Schudden - We vieren het maar
Colosseum Dokkum, Dokkum
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Optimisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Toegift, Den Hoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fransche School Culemborg, Culemborg
Thijs Maas - Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Hans Liberg Ick Hans Liberg (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - Bonzaai!!!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Enge Buren - Reuring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Poolvogel - Poolvogel
Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Roelofs
Theater PePijn, Den Haag
Eric Koller - Fire in the hole
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - In zeer goede staat
Wilminktheater, Enschede
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
zaterdag 19 januari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Kei, Reusel
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Jandino Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Enge Buren - Reuring
Cultura, Ede
Poolvogel - Poolvogel
De Bres, Leeuwarden
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Kluit, Zeewolde
Eric Koller - Fire in the hole
De Meerpaal, Dronten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Den Bolder, Waspik
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Marco Roelofs
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Junushoff Theater, Wageningen
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim
Ledeltheater, Oostburg
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk