Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Deurne
Deurne
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
De Oosterpoort
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
ATLAS Theater
Emmen
C-Mine
Genk
C.C. Stroud
Putten
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Muze
Noordwijk
De Spil
Roeselare
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
zaterdag 26 januari 2019
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 27 januari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
maandag 28 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 29 januari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 30 januari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
donderdag 31 januari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle