Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
21:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schaffelaartheater
Barneveld
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Cultura
Ede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Deventer Schouwburg
Deventer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
C.C. Deurne
Deurne
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Agnietenhof
Tiel
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Hoftheater
Raalte
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De hoogte
Winsum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Munttheater
Weert
vrijdag 10 januari 2020
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Oldenhermanns - Unsexed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Perron-3, Rosmalen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Idea, Soest
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Ervaring
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultura, Ede
Kasper van Kooten - Speeltijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Het Diekhuus, Middelharnis
Huub Stapel - Het Huwelijk
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Cameretten - Finalistentournee
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Muze, Noordwijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Agora Theater Lelystad, Lelystad
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zaterdag 11 januari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Muze, Noordwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Spant!, Bussum
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nabil Aoulad Ayad
De Maaspoort, Venlo
20:30
Mylou Frencken & Dorine Wiersma - Waagstukken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Sneek, Sneek
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Ervaring
Agnietenhof, Tiel
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kees van Amstel - Een Bang Jongetje Dat Hele Enge Dingen Doet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet
Theater Berkelland, Eibergen
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Hoftheater, Raalte
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
zondag 12 januari 2020
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
17:00
Alex Vizorek
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
maandag 13 januari 2020
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nina De La Parra
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fransche School Culemborg, Culemborg
dinsdag 14 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Munttheater, Weert