Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Toegift
Den Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Spant!
Bussum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Musiater
Zevenaar
Het Musiater
Zevenaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Meenthe
Steenwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Beun
Heiloo
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Breughelzaal
Bree
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Amicitia Theater
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Klooster
Nuenen
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Scala Helmond
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Podium 't Beest
Goes
De Schakel
Gilze
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 16 maart 2013
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Toegift, Den Hoorn
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Theater Hofpoort, Coevorden
Acda en de Munnik - 't Heerst
Spant!, Bussum
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Flint, Amersfoort
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 18 maart 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2013
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 20 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Musiater, Zevenaar
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Musiater, Zevenaar
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Camerettten - Finaletournee
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Beun, Heiloo
Lebbis - Het grijze gebied
De Oosterpoort, Groningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
André Manuel - Bonzaai!!!
Goudse Schouwburg, Gouda
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Anuar - Vastberaden
C.C. Breughelzaal, Bree
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Carolien Borgers - Happy End
Posttheater, Arnhem
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 maart 2013
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel