Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Muzeval
Emmen
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Dok6
Panningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater Achterom
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
Ledeltheater
Oostburg
De Klif
Nijmegen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater De Omval
Diemen
Theater Ludens
Voorburg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bouwkunde
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Theater De Tuin
Leusden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
M-Lab
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Klooster
Woerden
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Podium Vlieland
Vlieland
19:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
zaterdag 03 oktober 2015
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Kolk, Assen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
zondag 04 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 05 oktober 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 07 oktober 2015
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 08 oktober 2015
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 09 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 10 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht