Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Muzeval
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Achterom
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Dok6
Panningen
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:15
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
De Dialoog
Ermelo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Klif
Nijmegen
Ledeltheater
Oostburg
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
M-Lab
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podium Vlieland
Vlieland
Theater Ludens
Voorburg
Het Klooster
Woerden
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:30
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
dinsdag 06 oktober 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 07 oktober 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 08 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 09 oktober 2015
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 10 oktober 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
20:15
André Manuel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Daniël Arends
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam
zondag 11 oktober 2015
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk