Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Idea
Soest
Figi Theater
Zeist
Den Boogaard
Moergestel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Evergem
Evergem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C Warenar
Wassenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
Musis
Arnhem
De Vieze Gasten
Gent
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
't Roadhoes
Venlo
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meiboom
Krabbendijke
Centrum Staf Versluys
Bredene
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Venray
Venray
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Meerpaal
Dronten
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Werf
Aalst
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kampanje
Den Helder
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De hoogte
Winsum
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
CulturA & Zo
Nootdorp
C.C. De Bunder
Moorslede
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 10 januari 2013
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Kampanje, Den Helder
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
Anuar - Vastberaden
Den Boogaard, Moergestel
André Manuel - Bonzaai!!!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Acda en de Munnik
De Molenberg, Delfzijl
vrijdag 11 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Yora Rienstra - We maken er wat van
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs Maas - Concert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Diligentia, Den Haag
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Jan van Besouw, Goirle
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Spiegel, Zwolle
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater PePijn, Den Haag
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Roelofs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C Warenar, Wassenaar
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Electropis
Schaffelaartheater, Barneveld
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Musis, Arnhem
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Eric Koller - Fire in the hole
Leidse Schouwburg, Leiden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Berry Lussenburg - Verwhard
't Roadhoes, Venlo
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - Bonzaai!!!
De Meiboom, Krabbendijke
Alex Agnew - Interesting times
Centrum Staf Versluys, Bredene
zaterdag 12 januari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Vrouw Holland Brave Meisjes Komen In De Hemel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thijs Maas - Concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Silvester Zwaneveld - In de lift
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Van nature
De Meerpaal, Dronten
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Max van den Burg - Schlemiel
Zaantheater, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Marco Roelofs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Almere, Almere
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Kolk, Assen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werf, Aalst
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kampanje, Den Helder
Han Solo - Han Solo bedankt!
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:15
Droog Brood
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
Carolien Borgers - Happy End
Agnietenhof, Tiel
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Berry Lussenburg - Verwhard
De hoogte, Winsum
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Spiegel, Zwolle
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
CulturA & Zo, Nootdorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
zondag 13 januari 2013
15:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Berry Lussenburg - Verwhard
Agora Theater Druten, Druten
maandag 14 januari 2013
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 15 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer