Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
CulturA & Zo
Nootdorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Tuin
Leusden
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Huistheater De Steenakker
Haps
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Weijer
Boxmeer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Gryphus
Vierlingsbeek
Het Klooster
Nuenen
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Taverne
Bergen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
De Kattendans
Bergeijk
Het Perron
Amsterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Arto Theater
Schoonhoven
Bon theater
Medemblik
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
De hoogte
Winsum
De Schattelijn
Geertruidenberg
Dok6
Panningen
Het Perron
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
vrijdag 18 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
zaterdag 19 september 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
zondag 20 september 2015
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Roeka - Voort!
Huistheater De Steenakker, Haps
20:30
Eric van Sauers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 21 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
dinsdag 22 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Huub Stapel - MV²
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 23 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Achterom, Hilversum
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - JABROER
Theater Concordia, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Boerderij, Huizen
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
donderdag 24 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 25 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kattendans, Bergeijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 26 september 2015
Dorine Wiersma
Arto Theater, Schoonhoven
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De hoogte, Winsum
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedy Night - Comedy Parade
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Pand, Gorinchem
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Ludens, Voorburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wadway Theaterkerk, Spanbroek