Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Martiniplaza
Groningen
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zondag 11 december 2011
20:15
Trio Zazi
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Caribbean Combo
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
DeLaMar, Amsterdam
maandag 12 december 2011
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 13 december 2011
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Freek de Jonge
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bert Visscher
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Schudden - Noorderzon
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Comedytrain
Theater Harderwijk, Harderwijk
Najib Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arjan Ederveen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 14 december 2011
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kees Torn
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Maaspoort, Venlo
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bert Visscher
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
De Muze, Noordwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Purper - Helden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Freek de Jonge
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 15 december 2011
20:00
Arjan Ederveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Het Klooster, Woerden
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Jeroen Smits
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Bert Visscher
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Perron-3, Rosmalen
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
De Spil, Roeselare
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Carolien Borgers
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Purper - Helden
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Schudden - Noorderzon
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Eric Koller
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater Concordia, Enschede
20:00
Thijs Maas - Genade
Prismare, Enschede
20:00
Dolf Jansen
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Daniël Arends
Theater De Veste, Delft
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
How to be orange
Meervaart, Amsterdam
20:15
Caribbean Combo - de kerstspecial
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Meervaart, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch