Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Orpheus
Apeldoorn
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Mezz
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Evenementenhal Hardenberg
Hardenberg
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Zwaan
Uitgeest
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Noordgouw
Heerde
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
vrijdag 30 november 2012
Carolien Borgers - Happy End
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Stefan Pop
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Enge Buren - Reuring
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Jochen Otten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Margriet Bolding
Rietveld Theater, Delft
20:00
Anne Jan Toonstra
Rietveld Theater, Delft
20:00
Arno van der Heyden
Prismare, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Prismare, Enschede
20:00
Jochen Otten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Emilio Guzman
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Stefan Pop
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Piepschuim
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Eric Koller
Podium 't Beest, Goes
20:00
Emilio Guzman
Podium 't Beest, Goes
20:00
Jeroen Leenders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochen Otten
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Emilio Guzman
Overasselt Theater, Overasselt
Silvester Zwaneveld - In de lift
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Mezz, Breda
20:00
Jeroen Leenders
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Meervaart, Amsterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Katinka Polderman
Kukeleku, Horst
20:00
Dolf Jansen
Kukeleku, Horst
20:00
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Klein Theater, Dinxperlo
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Piepschuim
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Eric Koller
Jan van Besouw, Goirle
20:00
The Umbilical Brothers
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Emilio Guzman
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Lebbis
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Alex Klaasen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Hof in Salland, Raalte
20:00
Dolf Jansen
Hof in Salland, Raalte
20:00
Diederik van Vleuten
Hof in Salland, Raalte
20:00
Emilio Guzman
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Stefan Pop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Jochen Otten
Het Klooster, Woerden
20:00
Jeroen Leenders
Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller
Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Emilio Guzman
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Thomas van Luyn
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Emilio Guzman
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Jochen Otten
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Eric Koller
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Thomas van Luyn
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Martijn Koning
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jeroen Leenders
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Jeroen Leenders
Evenementenhal Hardenberg, Hardenberg
20:00
Ton Kas
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Kamagurka - Sprook
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jochen Otten
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Marco Roelofs - Kaal
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Emilio Guzman
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
20:00
The Umbilical Brothers
Diligentia, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Weijer, Boxmeer
20:00
Piepschuim
De Warande, Turnhout
20:00
The Umbilical Brothers
De Warande, Turnhout
20:00
Micha Wertheim
De Warande, Turnhout
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Jeroen Leenders
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Jochen Otten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Emilio Guzman
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Eric Koller
De Reehorst, Ede
20:00
De Hyena's
De Reehorst, Ede
20:00
Emilio Guzman
De Noordgouw, Heerde
20:00
Jeroen Leenders
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Emilio Guzman
De Meiboom, Krabbendijke
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Meerpaal, Dronten
20:00
Lenette van Dongen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jeroen Leenders
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eric Koller
De Maaspoort, Venlo