Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
DeLaMar
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Vorstin
Hilversum
Junushoff Theater
Wageningen
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Kattendans
Bergeijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Mythe
Goes
De Harmonie
Leeuwarden
Het Kielzog
Hoogezand
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Skâns
Gorredijk
Theater de Beun
Heiloo
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Gryphus
Vierlingsbeek
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Lievekamp
Oss
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Agora Theater Druten
Druten
De Boodschap
Rijen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. De Kimpel
Bilzen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Flint
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Ludens
Voorburg
De Zwaan
Uitgeest
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
van Beresteyn
Veendam
Hoftheater
Raalte
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Drommedaris
Enkhuizen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agnietenhof
Tiel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
DeMess
Naarden
Theater PePijn
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
donderdag 24 januari 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 25 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Kielzog, Hoogezand
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Omval, Diemen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Het Musiater, Zevenaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
Jan Beuving - Rotatie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Spant!, Bussum
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
Maartje & Kine - Vibrato
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
zaterdag 26 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere