Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Den Herd
Bladel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
De Spieghel
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
De Spieghel
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Velinx
Tongeren
C.C. De Steiger
Menen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
Dok6
Panningen
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Oosterpoort
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. De Pas
Heesch
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Roepaen
Ottersum
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Venray
Venray
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Concertgebouw
Brugge
Rock Mine Cafe
Genk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Agnietenhof
Tiel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Speeldoos
Vught
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
zaterdag 30 maart 2013
Anuar - Vastberaden
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
zondag 31 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 01 april 2013
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. Den Herd, Bladel
Op Sterk Water - Alfa
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 02 april 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meenthe, Steenwijk
Philippe Geubels
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Electropis
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 03 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Het Kruithuis, Groningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 04 april 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Velinx, Tongeren
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Vreeswijk & De Andersons
Podium 't Beest, Goes
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Dok6, Panningen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Het Klooster, Woerden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Schudden - We vieren het maar
Junushoff Theater, Wageningen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Pas, Heesch
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Roepaen, Ottersum
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 05 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag