Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
zaterdag 22 februari 2014
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martijn Koning
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Thomas van Luyn
Chassé Theater, Breda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Thijs van Domburg - De wraak van de koolmees
Posttheater, Arnhem
zondag 23 februari 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
dinsdag 25 februari 2014
20:15
Guido Weijers - V
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Urbanus
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 26 februari 2014
20:00
Murth Mossel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - V
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Emilio Guzman / Jeroen Leenders
De Muze, Noordwijk
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jochen Otten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Soundos - Er is geen plan B
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 27 februari 2014
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Murth Mossel
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Katinka Polderman
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Chris van der Ende - Gek
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Javier Guzman
Vorstin, Hilversum
20:00
Emilio Guzman
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers - V
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Lebbis
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Marjolijn van Kooten
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 28 februari 2014
20:00
Dames voor na Vieren
Figi Theater, Zeist
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Het Klooster, Woerden
20:00
De Hyena's
Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Murth Mossel
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Emilio Guzman / Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Sabine Beens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Guido Weijers - V
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:00
Lebbis
Theater De Kolk, Assen
20:30
Droog Brood - Toppers in de mist
Posttheater, Arnhem
20:00
Martijn Koning
Flint, Amersfoort
zaterdag 01 maart 2014
20:00
Lenette van Dongen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Bert Kruismans
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Dames voor na Vieren
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
De Hyena's
Werftheater, Utrecht
20:15
Guido Weijers - V
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Chris van der Ende - Gek
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Lebbis
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Martijn Koning
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Eric Koller
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Leenders
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Droog Brood - Toppers in de mist
Posttheater, Arnhem
zondag 02 maart 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Philippe Geubels
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 03 maart 2014
20:30
Thomas Verbogt / Youp van 't Hek
Posttheater, Arnhem
20:00
Philippe Geubels
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 04 maart 2014
Martijn Koning
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 05 maart 2014
20:00
Dolf Jansen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Katinka Polderman
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Lenette van Dongen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dames voor na Vieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arnhem lacht
Posttheater, Arnhem
20:30
Marieke Visser - TOP
Posttheater, Arnhem
20:00
Jeroen Leenders
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 06 maart 2014
20:00
Thomas van Luyn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cabarestafette
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - V
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Diederik van Vleuten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dolf Jansen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Lebbis
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Nilgün Yerli Onbeperkt Genieten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Katinka Polderman
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Erik van Muiswinkel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dames voor na Vieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater De Veste, Delft
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 07 maart 2014
20:00
Micha Wertheim
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Emilio Guzman
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Lebbis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Martijn Koning
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dolf Jansen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Enge Buren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
De Oosterpoort, Groningen