Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Vieze Gasten
Gent
Flora Theater Boskoop
Boskoop
HAN Campustheater
Nijmegen
HAN Campustheater
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Prismare
Enschede
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Auditorium Gemeentehuis
Aalter
C.C. De kollebloem
Puurs
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Boodschap
Rijen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Het Klooster
Woerden
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Amicitia Theater
Sneek
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cultura
Ede
De Bres
Leeuwarden
20:00
Effenaar
Eindhoven
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Koningshof
Maassluis
Kulturhus Holten
Holten
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
woensdag 07 november 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Walhalla, Rotterdam
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Zaantheater, Zaandam
donderdag 08 november 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Arsenaal Theater, Vlissingen
Speelman & Speelman - Optimisten
C.C. De Pas, Heesch
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Vieze Gasten, Gent
Piepschuim
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Henry van Loon - Electropis
HAN Campustheater, Nijmegen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
HAN Campustheater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Markant Uden, Uden
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Mezz, Breda
Katinka Polderman
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Prismare, Enschede
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Almere, Almere
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Venray, Venray
Nathalie Baartman - Prei met mij
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Arjan Ederveen Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Mythe, Goes
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Idea, Soest
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Werftheater, Utrecht
Kamagurka - Sprook
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 09 november 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times
Auditorium Gemeentehuis, Aalter
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De kollebloem, Puurs
Thijs Maas - Concert
Chassé Theater, Breda
Ali B - Ali geeft antwoord
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Boodschap, Rijen
Poolvogel - Poolvogel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Dok6, Panningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Klooster, Woerden
Enge Buren - Reuring
Kennemer Theater, Beverwijk
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Sprook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Voor de leeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Concordia, Haastrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marco Roelofs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Tobbe, Voorburg
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater PePijn, Den Haag
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zuidplein, Rotterdam
Carolien Borgers - Happy End
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Werftheater, Utrecht
zaterdag 10 november 2012
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Amicitia Theater, Sneek
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric Koller - Fire in the hole
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Schudden - We vieren het maar
Bon theater, Medemblik
Yora Rienstra - We maken er wat van
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Cultura, Ede
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Bres, Leeuwarden
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Henry van Loon en Jo
Effenaar, Eindhoven
Poolvogel - Poolvogel
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Veur Theater, Leidschendam
Carolien Borgers - Happy End
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Koningshof, Maassluis
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kulturhus Holten, Holten
Acda en de Munnik - 't Heerst
Meervaart, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Posttheater, Arnhem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Achterom, Hilversum
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Bouwkunde, Deventer
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Carrousel, Ommen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Omval, Diemen