Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Boom
Boom
20:00
C.C. Stroming
Berlare
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Hecklers
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Tivoli
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
C.C. De Moelie
Linkebeek
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
zaterdag 12 november 2011
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
Schouwburg Boom, Boom
20:00
Gili - Gili drijft uit
C.C. Stroming, Berlare
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk
Musis, Arnhem
20:30
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Lol Inclusive
Meervaart, Amsterdam
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din
Meervaart, Amsterdam
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Theo Nijland
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 13 november 2011
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Munttheater, Weert
20:00
De Hyena's
Hecklers, Utrecht
Claudia de Breij
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge
De Reehorst, Ede
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Veerle Malschaert
De Pit Buggenhout, Buggenhout
maandag 14 november 2011
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Gabriel Iglesias
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 15 november 2011
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden - Vruchtvlees
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Najib Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Richard Groenendijk
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Theater De Veste, Delft
20:00
Purper - Helden
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Comedytrain
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 16 november 2011
20:00
Purper - Helden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Zaantheater, Zaandam
20:15
Leon van der Zanden - Vruchtvlees
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mc Dave Von Raven / Tony Woods
Tivoli, Utrecht
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Spil, Roeselare
20:00
Carolien Borgers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Musis, Arnhem
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Comedytrain
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 17 november 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Zaantheater, Zaandam
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Lebbis
De Speeldoos, Vught
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Marijke Boon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Dolf Jansen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater Zuidplein, Rotterdam
Najib Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
De Spil, Roeselare
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Spil, Roeselare
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Hoftheater, Raalte
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Purper - Helden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Arjan Ederveen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Moelie, Linkebeek
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Vorstin, Hilversum
20:00
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Richard Groenendijk
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Leon van der Zanden - Vruchtvlees
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Leon van der Zanden
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater De Muzeval, Emmen